Japonský rituál Hanakasumi™

Japonský rituál Hanakasumi™

rituál inspirovaný Japonskými tradicemi

Tělový relaxační rituál Hanakasumi™ pro uvolnění těla a především mysli. Vychází z japonských tradičních rituálů, jejichž základem jsou koupele pro očistu těla i duše. Procedura je vhodná pro ženy každého věku. Hodí se zejména pro klienty, kteří si stěžují na celkovou fyzickou únavu, pocity těžkých nohou a stres.

Salon APSARA nabízí šedesáti a devadesáti minutové ošetření, které doprovází příjemné vůně třešňových květů a lotusu, jež stimuluje smysly a podporuje navození hluboké relaxace.

Na začátku rituálu je provedena lehká manuální masáž přes osušku pro celkové uvolnění svalstva a napětí těla. Poté se nanáší teplý peeling na celé tělo a nechá se působit 10 minut. Zatímco peeling působí, uvolníte se při relaxační masáži nohou na bázi reflexologie, která harmonizuje energetické toky, stimuluje cirkulaci krve a životní energii.

Po odstranění peelingu následuje masáž celého těla a závěrečná masáž zad přes osušku, která vás navrátí do stavu naprosté harmonie těla i duše. Peeling pomocí rukavic a reflexní masáž nohou s relaxační modeláží celého těla.
Co používáme?ELIXIR NOURRISSANT CORPS EVASION FLEUR DE CERISIER ET LOTUS
Vyživující tělový elixír s vůní třešňových květů a lotusu


GOMMAGE RESSOURCANT EVASION FLEUR DE CERISIER ET LOTUS
Exfoliační peeling s vůní třešňových květů a lotusu


BEURRE DE KARITÉ
Bambucké máslo s vůní třešňových květů a lotusu